Strony internetowe w Zielonej Górze i Żarach

Specjalizujemy się w tworzeniu mobilnych stron internetowych.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych należy do głównej działalności naszej Firmy. Skuteczne strony internetowe, przejrzysta nawigacja na każdym urządzeniu, nowoczesne rozwiązania - to cechy naszego Studia Internetowego.

Strony internetowe tworzone przez nas charakteryzują się przejrzystą nawigacją, starannym i czystym projektowaniem, doskonale sprawdzając się na stronach internetowych wielu firm przemysłowych, handlowych i usługowych. W tworzeniu stron internetowych korzystamy z jednego z najlepszych systemów CMS, to zapewnia bezpieczeństwo a także wygodę obsługi. Nasza firma zajmuje się też projektowaniem graficznym, między innymi wizytówek, ulotek, katalogów plakatów i wiele więcej... Tradycyjnie mocną pozycją w ofercie DeryDesign są usługi fotograficzne, od fotografii reklamowej, fotografii wizerunkowej, aż po reportaż fotograficzny i zdjęcia ślubne. Firma Dery.pl posiada kilka serwisów ofertowych dla różnych grup Klientów. Przeczytaj na naszej stronie co to jest strona responsywna i dlaczego warto taką posiadać. Wykonujemy strony WWW na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem południowej części województwa Lubuskiego; Zielona Góra, Żary, Żagań, Lubsko, Nowa Sól, Gubin.

Zamów stronę internetową jeszcze do końca marca 2017r, aby skorzystać z przygotowanych ofert.

Tworzenie stron WWW

Nowoczesne responsywne strony internetowe, w 100% mobilne , doskonale wyświetlane na wszelkich urządzeniach.

Sklepy internetowe

Niezawodne sklepy internetowe oparte na wiodącym Systemie PrestaShop, rozwijanym nieustannie od wielu lat.

Fotografia reklamowa

Fotografia produktów, przemysł, fotografia wizerunkowa w przedsiębiorstwach i kampaniach wyborczych.

Projekty graficzne

Projektowanie na potrzeby druku ulotek, folderów, plakatów i stron internetowych

Henryk Krzyżanowski

Skontaktuj się z osobą decyzyjną

Henryk Krzyżanowski - tel.: 616-175-105

Twoja strona WWW na bazie najlepszego systemu CMS

CMS Critic specjalizuje się w wydawaniu bezstronnych i łatwych do zrozumienia opinii o systemach CMS, CRM, e-commerce dostępne na rynku.W tym roku CMS Joomla! został wyróżniony pierwszym miejscem w kategorii Najlepszy bezpłatny CMS. Co roku CMS Joomla! zdobywa nagrody i wyróżnienia w różnych kategoriach w wielu zestawieniach, konkursach i plebiscytach. Dlatego strony internetowe wykonujemy dla naszych klientów w tym systemie, ponieważ jest to jeden z najlepszych tego typu oprogramowań.

Najlepsze Oprogramowanie eCommerce według CMS Critic to PrestaShop, to jest oprogramowanie na bazie którego tworzymy sklepy internetowe dla naszych klientów. Mając świadomość używania doskonałego oprogramowania wiemy że nasi klienci są zadowoleni z dobrych niezawodnych rozwiązań. PrestaShop to jeden z najlepszych, a co za tym idzie najpopularniejszych rozwiązań eCommerce na świecie, system rozwijany od wielu lat, e-sklepy zbudowane na tym oprogramowaniu są niezwykle proste w obsłudze.

Dzięki stronie responsywnej, Twoja firma zwiększy zyski, pomoże osiągnąć prestiż i uznanie. Od dawna wiemy że każda firma, powinna mieć stronę internetową jeżeli chcemy docierać do szerokiej gamy nowych klientów, a strona responsywna daje nam jeszcze większe możliwości. Jaka powinna być Twoja strona?

Twoja strona internetowa powinna być responsywna i dopasowana do Twoich potrzeb. 

Pomożemy ci dobrać właściwą stronę internetową. 

W zależności od Twoich potrzeb zaprojektujemy stronę, a następnie ją wykonamy. Jej ostateczna wycena może się wahać w zależności od stawianych wymogów. W większości wypadków, małe i średnie firmy z powodzeniem mogą skorzystać ze standardowych wersji projektów stron internetowych i przystępnych cen. 

Wypełnij poniższy formularz a jeszcze dziś dostaniesz wycenę twojej strony www.