Dużą uwagę przywiązujemy do dotrzymywania wcześniej ustalonych terminów dlatego nasi Klienci nie muszą martwić się o harmonogram wykonywanych prac, przykładowe referencje:

 

Siostry Elżbietanki w Zielonej Górze

"Z Panem Henrykiem Krzyżanowskim współpracujemy od 2003 roku. Wykonał dla nas dwa serwisy internetowe w latach 2003 - 2006.

Współpraca z Panem Henrykiem Krzyżanowskim jest gwarancją solidnego i szybkiego wykonawstwa. Wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z harmonogramem z zachowaniem wysokiej jakości.
Wysoka jakość świadczonych usług i rzetelność pozwala nam uznać Pana Henryka za wiarygodnego i sprawdzonego partnera..."

Euro-Star

"... Jako osoba bezpośrednio kontaktująca się w sprawach zleconych prac miałem okazję na bieżąco obserwować efekty codziennej pracy Pana Henryka Krzyżanowskiego i z pełną odpowiedzialnością polecam go jako projektanta i twórcę stron internetowych ..."

Star-Fitness

"Zleciliśmy Panu Henrykowi Krzyżanowskiemu w roku 2007 wykonanie serwisu internetowego na bazie CMS - Systemu Zarządzania Treścią.

Prace zostały wykonane fachowo i zgodnie z wcześniej przyjętym harmonogramem. Współpraca z Panem Henrykiem Krzyżanowskim okazała się gwarancją wysokiej jakości, terminowości i elastyczności podczas realizacji zlecenia..."

Henryk Krzyżanowski - właściciel Studia Internetowego - Dery.pl