Obecnie coraz częściej stosowanym rozwiązaniem są strony responsywne (RWD, responsive web design). Jest to jedna strona, która dostosowuje się automatycznie do ekranu użytkownika niezależnie czy jest to komputer, tablet, czy też smartfon. Od połowy 2015 roku wykonujemy wyłącznie strony internetowe w technologii RWD - internetowe strony responsywne. Szczególnie zapraszamy klientów z Zielonej Góry, Żar i Wrocławia.

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem responsywnych stron internetowych tworzonych w oparciu o najnowsze technologie webowe. Strona responsywna to elastyczna strona www, dopasowująca się automatycznie do wszystkich możliwych rozdzielczości ekranów.
Dzięki temu jest ona czytelna i przejrzysta bez względu na to, jakimi urządzeniami się posługujemy w celu jej przeglądania. Taka strona jest dostępna do wygodnego przeglądania i wygląda tak samo atrakcyjnie na wszystkich urządzeniach, zarówno na komputerach stacjonarnych i laptopach, jak i tabletach, smartfonach i telefonach komórkowych.