Responsywna strona internetowa Zielona Góra

Strona responsywna - coś znacznie lepszego niż strona mobilna! Każdy odpowiedzialny posiadacz strony internetowej doskonale wie że nie robi strony www dla siebie, tylko dla swoich klientów, dlatego tak duże zainteresowanie w tym, aby dostosowywać strony do każdego użytkownika, także dla tych którzy posługują się smartfonami czy tabletami. Dobra strona WWW charakteryzuje się przejrzystością i prostotą nawigacji na każdym urządzeniu. Strony responsywne będą wyznacznikiem dostępności stron internetowych przez kolejne lata. Według statystyk ponad 40% użytkowników Internetu korzysta już ze smartfonów i tabletów

Lawinowy wzrost odwiedzin mobilnych wersji serwisów firmowych.

Okazuje się, że w porównaniu z rokiem ubiegłym znacznie wzrosła liczba internautów, którzy za pomocą urządzeń mobilnych odwiedzają strony WWW. Czy Twoja strona jest na to gotowa?

Rynek mobilny stale się rozwija i coraz więcej internautów ma dostęp do sieci także z tabletu i smartfona. Według statystyk ponad 40% użytkowników Internetu korzysta już ze smartfonów i tabletów, więc mobilnych użytkowników ignorować już nie sposób. Posiadając stronę responsywną nie musimy się martwić jakim urządzeniem dysponuje nasz klient. Mamy gwarancję, że zawsze i szybko dotrze do treści, które go interesują. Raport agencji Golden Submarine nie pozostawia złudzeń.