• Czy warto mieć stronę mobilną?

  Jeżeli masz stronę tradycyjną - nie mobilną, to tak jakbyś miał przygotowaną ofertę tylko dla części swoich klientów. Ponieważ około 70% internautów posługuję się urządzeniami mobilnymi takimi jak tablety czy smartfony. A jeszcze lepszym rozwiązaniem jest posiadanie strony responsywnej która dopasuje się do każdego urządzenia, od najmniejszych po największe.
 • Co to jest strona responsywna?

  Strona responsywna (elastyczna) – strona internetowa dostosowująca się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest oglądana (dosłownie znaczy że strona internetowa jest wrażliwa na rozdzielczość urządzenia na którym jest oglądana). Technika tworzenia stron responsywnych polega na tworzeniu paru wersji strony dostosowanej do różnych rozdzielczości. Podczas wczytywania strony lub zmiany jej rozdzielczości strona responsywna sprawdza aktualną rozdzielczość i dostosowuje się do niej, poprzez wczytywanie odpowiednich wersji grafik oraz innych elementów.
 • Co to jest strona mobilna?

  Strona mobilna – strona internetowa, która przystosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Urządzeniami tymi mogą być smartfony lub tablety. Strony mobilne są zazwyczaj uzupełnieniem "zwykłych" stron internetowych. Znacznie nowocześniejszym rozwiązaniem są strony responsywne.
 • Co to jest strona tradycyjna?

  Tak określamy taką stronę, która nie dopasowuje się do różnych rozdzielczości ekranu, na przykład smartfonu czy tabletu.To są strony nie responsywne. Takie strony dobrze wyglądają jedynie na ekranie laptopa czy na ekranach komputerów stacjonarnych.
 • Ile kosztuje strona internetowa?

  Cena wykonania strony internetowej zależna jest od nakładu pracy jaki trzeba włożyć w jej stworzenie. Ponieważ każda strona internetowa jest inna - jest wykonywana według indywidualnych preferencji zamawiającego, dlatego też ceny są różne. Wyceny wykonujemy bezpłatnie na stronie Darmowa wycena stron Read More
 • 1