Promocja na nową stronę internetową.

Jeżeli w ciągu 7 dni od dnia otrzymania oferty na wykonanie strony internetowej podpiszesz z nami umowę, to wtedy zyskujesz kolejne 15% rabatu.

Masz starą stronę internetową a chcesz wymienić ją na nowoczesną responsywną / mobilną stronę WWW?
To dobry czas na zmiany.

Zyskaj przy tej wymianie rabat 15%, zachowując dotychczasowe treści ze starej strony zyskasz jeszcze dodatkowo do 10%. Twoje zyski to łączny rabat do 25%, wyższe pozycje w wyszukiwarce Google, strona czytelniejsza na smartfonach i tabletach...

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą?

W takim razie ta oferta jest dla Ciebie. Zamów stronę internetową aby uzyskać rabat do 30%. Oferta jest jednorazowa dla jednej firmy

Strony internetowe dla szkół

Responsywne strony internetowe dla szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych

Przygotowaliśmy kompletną ofertę dla szkół, oferta wykonania profesjonalnej strony internetowej uwzględniając indywidualne potrzeby danej placówki. Przejrzysta nawigacja i dobrze rozplanowanie treści gwarantuje że strona będzie chętnie odwiedzana.

Po raz pierwszy oferta dla szkół przygotowana jest tak kompleksowo, z uwzględnieniem specyfiki i charakteru tej grupy klientów, nowoczesne strony internetowe dostosowane do samodzielnego edytowania treści i dowolnej rozbudowy strony internetowej o kolejne podstrony.