image

Na każdym ekranie

Tylko responsywna strona internetowa w dzisiejszych czasach ma rację bytu ze względu na mnogość rozmaitych ekranów, strony responsywne dopasowują się do każdego rodzaju monitora.

image

Bądź widoczny wszędzie

Z nami Twoja strona internetowa będzie widoczna na całym świecie i dotrze do każdego Twojego klienta. Zdobywaj nowych klientów posiadając nowoczesną stronę internetową. Tradycyjnie zapraszamy firmy z Zielonej Góry i Żar - naszego najbliższego obszaru działania.

image

Twoja strona

Dobrze jest mieć dobrze zaprojektowaną i wykonaną stronę internetową, wtedy możesz być pewien/pewna, że twoja strona przyniesie Ci korzyści i uznanie. Teraz spokojnie można napić się kawy:)

Strony internetowe dla szkół

Responsywne strony internetowe dla szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych

Przygotowaliśmy kompletną ofertę dla szkół, oferta wykonania profesjonalnej strony internetowej uwzględniając indywidualne potrzeby danej placówki. Przejrzysta nawigacja i dobrze rozplanowanie treści gwarantuje że strona będzie chętnie odwiedzana.

Po raz pierwszy oferta dla szkół przygotowana jest tak kompleksowo, z uwzględnieniem specyfiki i charakteru tej grupy klientów, nowoczesne strony internetowe dostosowane do samodzielnego edytowania treści i dowolnej rozbudowy strony internetowej o kolejne podstrony.

Nowoczesne strony internetowe

  • Nowoczesna, dobrze zaprojektowana szata graficzna
  • Przyjazny (prosty i logiczny) sposób nawigacji dzięki czemu w łatwy sposób odnajdujemy szukane informacje
  • Przyjazne wyszukiwarkom adresy stron (podstron) dzięki czemu strona jest łatwiej wyszukiwana w internecie
  • Modułowa budowa strony umożliwia jej rozbudowę o kolejne funkcjonalności w razie potrzeby
  • Możliwość łatwego samodzielnego wprowadzania zmian przez administratora

Moduły dodatkowe - opcjonalne

Modułowa budowa naszych witryn internetowych pozwala na dodanie wielu użytecznych i nowoczesnych rozwiązań.

Księga gości

Księga gości to element strony WWW pozwalający odwiedzającym zostawić krótki komentarz dotyczący odwiedzanej strony.

Forum dyskusyjne dla rodziców, nauczycieli i uczni

Forum dyskusyjne służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach. Fora dyskusyjne prowadzone są coraz częściej przez uczelnie i szkoły. Forum dyskusyjne na szkolnej stronie może przyczynić się do zaangażowania lokalnej społeczności w życie szkoły.

Kalendarz wydarzeń

Dzięki temu modułowi cała społeczność szkoły ma łatwy wgląd w organizowane w szkole imprezy sportowe, wycieczki, terminy egzaminów, przerw świątecznych, ferii, rocznic itd. Jest możliwość wpisywania zdarzeń cyklicznych itp. Taki kalendarz sprawia że każdy ma łatwy i szybki dostęp do podstawowych informacji z życia szkoły.

 Biuletyn informacyjny

Elektroniczna forma biuletynu - czasopisma rozsyłanego za pomocą poczty elektronicznej do prenumeratorów. W ten nowoczesny sposób można prowadzić szkolną gazetkę i rozsyłać do rodziców ważne komunikaty.

Zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe szyte na miarę Twojego biznesu

  • Zacznij od jednego ze sposobu kontaktu, wydaje się, że najprościej jest zadzwonić, tel.: 606 175 105 albo wysłać wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie w wygodnym czasie. Można także wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@dery.pl lub wysłać wiadomość z formularza kontaktowego na naszej stronie, odpowiemy nie później niż w ciągu godziny.
  • Opracowaliśmy procedury ułatwiające organizację realizacji zleceń, dlatego każda praca przebiega zgodnie z przyjętymi założeniami, a poszczególne etapy pracy nad Państwa zleceniem są logiczne i właściwie poukładane. Każde zlecenie poprzedzamy podpisaniem umowy.
  • Zanim zaczniemy współpracę, zapytaj o cenę. Przygotowujemy wyceny bezpłatnie, każda przygotowana przez nas wycena jest ważna przez 14 dni - w tym czasie należy się z nami skontaktować, jeżeli tą cenę chcesz zachować.

Tel.: 606 175 105 (od 8:00 do 21:00)
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gościmy teraz

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.