Strony internetowe Zielona Góra

W sierpniu 2013 roku Google ogłosił, że wprowadzi zmiany w algorytmie wyszukiwania, które utrudnią pozycjonowanie stron internetowych, niezoptymalizowanych pod ekrany telefonów komórkowych. Jeśli strona nie będzie posiadała wersji mobilnej, lub nie będzie stroną responsywną, będzie wyświetlała się o wiele niżej w wynikach wyszukiwania.

Jak pisać czytelne e-maile?

Temat pozornie prosty, ponieważ list elektroniczny niewiele różni się od zwykłego listu pisanego na papierze, i wysyłanego w papierowej kopercie na poczcie.

Stosując się do poniższych informacji stworzysz czytelnego e-maila (list elektroniczny), dla większej czytelności podaję główne części e-maila w punktach.

Responsywna strona internetowa Zielona Góra

Strona responsywna - coś znacznie lepszego niż strona mobilna! Każdy odpowiedzialny posiadacz strony internetowej doskonale wie że nie robi strony www dla siebie, tylko dla swoich klientów, dlatego tak duże zainteresowanie w tym, aby dostosowywać strony do każdego użytkownika, także dla tych którzy posługują się smartfonami czy tabletami. Dobra strona WWW charakteryzuje się przejrzystością i prostotą nawigacji na każdym urządzeniu. Strony responsywne będą wyznacznikiem dostępności stron internetowych przez kolejne lata. Według statystyk ponad 40% użytkowników Internetu korzysta już ze smartfonów i tabletów...

Strony internetowe mobilne - strona internetowa, która przystosowana jest do wyświetlania na różnorodnych urządzeniach mobilnych; telefony komórkowe, smartfony, tablety. Strony mobilne są zazwyczaj uzupełnieniem "zwykłych" stron internetowych. Pamiętaj że strona mobilna nie najlepiej wygląda na laptopach i na komputerach stacjonarnych.

Pobierz i korzystaj z darmowego oprogramowania

Niemal każdy płatny program ma swój odpowiednik w postaci darmowego oprogramowania, niektóre z tych programów niczym nie ustępują swym komercyjnym konkurentom a są przypadki że w wielu rozwiązaniach je przewyższają.

Nie trać potencjalnych klientów!

Obecnie coraz częściej stosowanym rozwiązaniem są strony responsywne (RWD, responsive web design). Jest to jedna strona, która dostosowuje się automatycznie do ekranu użytkownika niezależnie czy jest to komputer, tablet, czy też smartfon. Od połowy 2015 roku wykonujemy wyłącznie strony internetowe w technologii RWD - internetowe strony responsywne. Szczególnie zapraszamy klientów z Zielonej Góry, Żar i Wrocławia.

Strony internetowe, fotografia, reklama Zielona Góra

Kompleksowa wizualizacja - strony www, fotografia, projekty, druki

Oferujemy nasze usługi głównie dla firm, instytucji a także dla osób prywatnych. Oferta podzielona została na kilka grup, główna z nich to projektowanie i tworzenie stron internetowych www i e-sklepów. Pozostałe pozycje to fotografia reklamowa, fotografia użytkowa, projektowanie graficzne - przygotowanie do druku i druk materiałów reklamowych a także materiały wyborcze jako oferta dla kandydatów w wyborach.

22 marca 2013 roku weszła w życie znowelizowana ustawa Prawa Telekomunikacyjnego, na mocy której każdy serwis internetowy, który korzysta z ciasteczek (cookies), musi informować o tym fakcie swoich użytkowników.

Przeczytaj: wszystko o ciasteczkach

Zamieścimy taką informację na Twojej stronie WWW, zamów telefonicznie lub wysyłając e-mai:

Posiadamy duże doświadczenie w wyszukiwaniu i testowaniu serwerów dostępnych na rynku. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu najbardziej optymalnych serwerów dla klientów którzy zamówili w DeryDesign wykonanie strony internetowej. Na rynku usług hostingowych jest wiele ofert drogich, tanich, dobrych i złych. Rzecz w tym aby właściwie wybrać niezawodny serwer w dobrej cenie. Sprawą nadrzędną w przygotowanych ofertach hostingowych jest jakość, mimo to i tu ceny nie muszą być wysokie.